Yeni Haberler

iPhone 6S Su Geçirmiyor Mu? İşte Deney Sonucu

iPhone 6S Su Geçiriyor Mu

iPhone 6S su geçirme konusu için çok farklı görüşler var. Bazı şikayetlere göre su geçirerek arızalanan birçok telefon olmuş. Bazı testlerde ise su geçirmediği görüşmüş. Bu konuda uzman görüşü almak için önemli telefoncuların veya telefon piyasasının nabzını tutan uzmanların görüşlerini inceledim.

Deneylere göre çoğunluk bu telefonun su geçirmediğini düşünüyor. Bazı görüşler ise bir süre sonra arıza verebileceği yönünde. Ancak biz gördüğümüze inanalım dedik ve youtube içerisinde yayınlanan bir videoyu sizinle paylaşmak istedim.  Testte telefonu uzun bir süre suyun içinde saklıyor.  Ancak telefona bir şey olmuyor. Sonra bu videoda olmayan bir konuya dikkat çekmek istiyorum.

Tuzlu Suya Dikkat

İşte bu detayı hiç bir yönetici paylaşmıyor. iPhone 6S ve su geçirmeyen telefonlar ne kadar dayanıklı olursa olsun tuzlu su telefonlara zarar vermektedir. Bu nedenle bir şey olmaz deyip denize girmeniz halinde telefonunuz bozulacaktır. En azından telefon tamircileri ve uzmanların görüşleri bu yönde.

Sizde evde kendi testinizi yaparak youtube ‘ye yükleyin. Bende sitemde seve seve yayınlayayım. Sonuçları da hep birlikte değerlendirelim. Bu sitenin farklı bakış açılarına ihtiyacı var. Her zaman sizlerin düşünceleri de benim için çok önemli.

Hakkında Can AVCILAR

Hayatı daha iyi analiz edebilmek için farklı bakış açılarını ihtiyacınız olacak.

Tekrar Kontrol Edin

Gmail’de Kişi Engelleme ve Toplu Abonelik İptali Özelliği

Google hizmetlerini sürekli geliştirmeye devam ediyor. Bu sene içerisinde yapılan araştırmalara göre Gmail dünya üzerinde ...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.