Yeni Haberler

FM 2016 Ne Zaman Çıkacak? Ön Satış Tarihleri

FM 2016 Ne Zaman Çıkacak

Futbol dünyasının en çok satan menajerlik oyunu FM , yeni sürümü için hazırlıklarını tamamlamak üzere. Yakın zamanda yeni sürümü piyasaya çıkaracak olan Sports Interactive bu senede ciddi kitlelere hitap etmek istiyor.

Güncel Konu : FM 2016 Ön Siparişleri Başladı

Neler Yenileniyor?

Açıkçası tarihi kadar en çok merak edilen konu oyunda yeni özellikler olup olmadığıdır. Oyun çok daha fazla yapay zekaya kavuşacak. Bunun dışında size yeni özellikleri ”şu veya bu” diyen sitelere pek itibar etmeyin. Çünkü oyun henüz yeni özellikleri net olarak açıklamadı. Bizimde söylemlerimiz genelde oyun yapımcılarından edinilen dedikodulardır. Her sene yapay zekayı güçlendirerek daha çok gerçeğe yaklaşan oyun yeni sürümde de çok daha ilgi isteyecek. Oyuncularla iletişim ve antremanlarda çok daha büyük gelişmeler bekleyebilirsiniz.

Oyun her sene Kasım aylarında yeni sürümü ile karşımızda oluyor. Ön satışlar başladığında yine bu başlıkta sizlere gerekli bilgiyi vereceğim. Ayrıca oyun hakkında çok önemli bilgiler ve ilk izlenimleri benim sitemden alabilirsiniz.

Oyun bu senede Türkçe olacak. Oyunun Türkçe çıkarılmasını desteklemek için orjinal almanız gerekiyor. Çünkü yapımcı şirket satışlara göre dil seçeneği sunuyor. Her sene bu anlamda ülkemizde satışları artıyor. Konuyu sık kullanılanlara ekleyin. Çünkü oyun satışı başladığı an yine ilk benim sitemden öğreneceksiniz.

Hakkında Can AVCILAR

Hayatı daha iyi analiz edebilmek için farklı bakış açılarını ihtiyacınız olacak.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.